Forumul Clanului Bad.Boy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul Clanului Bad.Boy

AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
[RO]BadBoy Cs:S Public Server
Top postatori
Badboy^.:SkyNet:.1
cerere intrare in clan VIPER Vote_lcapcerere intrare in clan VIPER Voting_barcerere intrare in clan VIPER Vote_rcap 
DeLTa^|Multi Chat
cerere intrare in clan VIPER Vote_lcapcerere intrare in clan VIPER Voting_barcerere intrare in clan VIPER Vote_rcap 
DeLTA^liNFERNALl
SpawN
RolaN^D
DeLTa^|N@ne
style
p3T@Rd@
th3 k1dd
DeLTa^|Py$$y
Ceas
Ultimele subiecte
» daca va Tine
cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 2:02 am Scris de RAnka*

» cerere de intrare in Delta^
cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeSam Mai 21, 2011 4:43 pm Scris de SpeciaL

» Regulament forum
cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 9:03 pm Scris de DeLTA^liNFERNALl

» Concurs 1v1
cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 8:59 pm Scris de DeLTA^liNFERNALl

» imi spuneti si mie?
cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 8:57 pm Scris de DeLTA^liNFERNALl

» Forum NOUUu
cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 8:56 pm Scris de DeLTA^liNFERNALl

» Lista admini
cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 8:51 pm Scris de DeLTA^liNFERNALl

» Am fost banat fara vina
cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 8:48 pm Scris de DeLTA^liNFERNALl

» Membri Clan Badboy^
cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 8:43 pm Scris de DeLTA^liNFERNALl

cerere intrare in clan VIPER

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
pesromania

Data de inscriere : 20/02/2011

cerere intrare in clan VIPER Empty
MesajSubiect: cerere intrare in clan VIPER   cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 8:24 pm

salut sunt viper si asa dori sa ma alatur clanului vostru ,, am auzit ca clanul ar fi unul bun si cred ca sunt un jucator bun ...id meu de mess este pesromania_alex_2010 si id de skype viperaro2 daca e ceva ma anuntati
Sus In jos
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 17/01/2010
Varsta : 31
Localizare : AG:Pitesti

cerere intrare in clan VIPER Empty
MesajSubiect: Cerere clan   cerere intrare in clan VIPER Icon_minitimeMier Feb 23, 2011 8:32 pm

Esti acceptat!!!!!!!! bounce bounce cheers
Sus In jos
https://badboycss.forumgratuit.ro

cerere intrare in clan VIPER
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere de intrare in clan :
» Model Cerere Clan
» Cerere intrare in clan de la RolaN^D
» Cerere de intrare in clan de la NaruTo.
» cerere clan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Clanului Bad.Boy :: BadBoy^ CS:S ClaN :: »Cereri Clan«-
Mergi direct la: